O nas

Biuro Nieruchomości Twój Dom jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku w branży nieruchomości.

Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Mamy  gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej.
Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie małopolski i śląska.

Nasz doświadczony, energiczny  zespół, przy udziale współpracującej z nami Kancelarii Notarialnej, zapewnia bezpieczeństwo stronom transakcji poprzez profesjonalną obsługę prawną oraz podatkową.

Współpracując z nami możesz liczyć na to, że dokładnie zweryfikujemy stan prawny wybranej nieruchomości, skutecznie wypromujemy Twoją ofertę poprzez liczne, indywidualnie dobrane działania marketingowe oraz zapewnimy obsługę związaną z przygotowaniem transakcji.

Transakcje wykonywane z naszym udziałem są objęte w pełnym zakresie ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej pośrednika.

Numer licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami to 23472.